Titanic Beach Lara Resort

Titanic Beach Lara Resort


Titanic Beach Lara Resort Genel Bilgiler

Antalya'nın incisi Belek'te High Class All Inclusive olarak hizmet sunan, 170 receptacle metrekare alana yayılmış, 596 odası ile Titanic Deluxe Golf Belek, yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve mavi yengeçleri ile ünlü Beşgöz nehrinin hemen kenarında göz alıcı manzarası ile kusursuz ve unutulmaz tatillerin en özel adresi. 

Akdeniz'in kalbi Belek'te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş olan otel, doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe benzersiz bir tatil yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı imkânlar sunuyor. 

27 delikli golf sahası, doğa ile uyumlu mimarisi, seçkin dekorasyonu, birbirinden şık eşsiz manzaralı odaları, fix stil sahibi fix samimi bir atmosfere sahip Titanic Deluxe Golf Belek'te her şey misafirlerin konforu için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış. Konfor, lezzet ve eğlencenin bir arada sunulduğu Titanic Deluxe Golf Belek sew sevdikleri ile tatil yapmak isteyen misafirleri, aileleri, stitch de profesyonel iş dünyasını iş toplantıları için ağırlıyor. 

Titanic Deluxe Golf Belek 12 ay boyunca izlenebilen ve bölgenin sembolü olan peçeli baykuş Tyto Alba dahil,109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı bir kuş cennetidir. 

26 tür ve 2000 adet yapraklı ve çeşitli meyve veren ağaçları, nadide kum zambağı dahil 9 türde toplam 5500 adet endemik bitki çeşitleri ile Akdeniz Bitki örtüsünün bütün güzellikleri barındıran Titanic Deluxe Golf Belek , bu özelliği ile Turizm Bakanlığı tarafından Yeşil Yıldız ödülü almaya hak kazanmıştır.


Titanic Beach Lara Resort Fotoğraflar

Titanic Beach Lara Resort Tesis Özellikleri

ÖZELLİK BELİRTİLMEMİŞ.

Titanic Beach Lara Resort Tesis Koşulları

Titanic Beach Lara Resort için Google Harita'da Konum Bilgisi